TIENDA

ANEB OBCHŮDEK

PROČ INTERNETOVÝ OBCHOD? A CO TU MŮŽU NAJÍT?

Jelikož mne více z vás prosilo o možnost dovezení reboza a jiných mexicky-místních věcí, rozhodla jsem se tuto možnost nabídnout všem. Nejen, že ráda dopravím pravá mexická reboza těm, kteří si je přejí, ale také je to pro mne další důležitý krok k (nejen finanční) udržitelnosti práce porodní asistentky. Co tím přesně myslím si brzy budete moci přečíst na mém blogu. :)

Ale nyní k rebozům! Zkouším, zda vůbec bude zájem, proto každá varianta reboza je pouze PO JEDNOM KUSU! (Není-li uvedeno jinak.) Takže neváhejte a ulovte si to své. Také budu vděčná za každou trefnou připomínku či nápad. Všechna reboza jsou ručně vyrobená, proto můžete nalézt drobné chybky či volnou nitku. Postupem času bych ráda nabízela i jiné produkty, ale to v brzké době nebude, takže prozatím pouze reboza. Snad si každý, najde to své! Přeji příjemné nakupování.

MEXICKÝ ŠÁTEK - REBOZO

REBOZO JEDNODUCHÉ

Toto rebozo je přibližně 70 cm široké a 200 cm dlouhé, délku třásní k celkové délce nepočítám. Je vyroben 100 % z bavlny. Momentálně jsou k dispozici tyto barevné varianty: čistě bílá, lososová, hnědá, žlutá, růžová, vínová, světle modrá, fialová, tmavě modrá, "bronzová" a zelená.

Cena za tento šátek je 1.390,-


REBOZO JEDNOBAREVNÉ

Tyto reboza jsou široké 65 cm a dlouhé 260 cm, délku třásní k celkové délce nepočítám. Jsou vyrobena 100 % z bavlny. Momentálně jsou k dispozici tyto barevné varianty: čistě bílá, černá a pak barvy čaker - červená, oranžová, žlutá, zelená, světle modrá, tmavě modrá a fialová.

Barvy dle čaker jsem volila úmyslně - jsou totiž ideální k uzavíracímu rituálu 7 zámků. V Mexiku si tento rituál dopřeje témeř každá (informovaná) rodička a říká se mu cerada. Tradiční porodní báby ho provádějí v rámci standardní péče o šestinedělku.

Cena za tento šátek je 1.590,-


REBOZO UNIKÁTNÍ

Tato reboza nazývám "unikátní", protože mne lepší název nenapadá. Pokud máte jiné návrhy - sem s nimi. Rozměry tohoto typu reboz jsou šířka 65 cm a délka 230 cm. Také se jedná o šátky ze 100% bavlny. Varianty, které jsou k dispozici: tyrkysové, růžové, tmavé modré, zlatavé, fialkové, fialovo-růžové a růžovo zlaté.

Každý šátek má jiný unikátní detail, ať už v barvě nebo ve stylu tkaní různých vzorů. Tato reboza se opravdu dají využít i jako doplněk při chladnějším či větrném počasí.

Cena za tento šátek je 1.950,-

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Reboza budou odeslány po přijetí platby na účet. Odesílat se budou pomocí Balíkovny, takže pokud chcete rebozo poslat na jinou pobočku Balíkovny, než je Vaše adresa, sdělte, prosím, přesné místo do poznámky. Pokud na objednání spěcháte, nebo máte přání ohledně zabalení (například dárkové), piště vše do poznámky.