PÉČE PORODNÍ ASISTENTKY

A NABÍZENÉ SLUŽBY

Porodní asistentka je vysokoškolsky vzdělaný zdravotnický pracovník a je odbornicí na péči o fyziologické těhotenství, porod a šestinedělí. Porodní asistentka ke své práci využívá různé nástroje a dovednosti, kontroluje zdravý průběh každého období, připravuje ženu na porod a důležité poporodní období - šestinedělí, to nejen po fyzické ale i psychické stránce. Je pro ženu její rádkyní, průvodkyní a oporou.

V sekci Blog aneb Články ke čtení Vám přiblížím výše zmíněné nástroje a dovednosti. Dotkneme se také pár ošemetných témat, které dle mého názoru stojí za zmínku. Tato část ovšem stále prochází úpravami a konkrétní témata vždy postupem času dopisuji. Mějte prosím trpělivost a navštivte mou stránku třeba zase příští měsíc.

Přeji pohodové čtení, Anna

NABÍZENÉ SLUŽBY

JELIKOŽ NYNÍ ŽIJI MIMO ČR, MÉ SLUŽBY JSOU PRIMÁRNĚ ONLINE

KONZULTACE PORODNÍHO PŘÁNÍ

Čeká Vás porod v porodnici a máte určitá přání a představy pro Váš porod? Chcete si sepsat porodní přání, ale nevíte jak na to? Zajímá Vás, co vše se může ale také nemusí dít během porodu? Ráda na všechny tyto otázky odpovím, pomohu s formulací Vašich představ. Společně projdeme důležité body a dáme Vašim přáním sepsanou formu.

cca 1 hodina - 500,-

ZÁKLADNÍ PŘÍPRAVA NA KOJENÍ

Kojení je jedna z důležitých součástí mateřství a období po porodu. Říká se, že je to to nejjednodušší, co můžete pro své dítě udělat. S tím plně nesouhlasím, jelikož vím, že pro spoustu žen je kojení náročné. Chcete-li se ještě před porodem připravit, získat základní teoretické informace a tím i začít Vaše kojící období posílena a podpořena? Ráda Vám předám všechny své znalosti a zkušenosti, aby byl Váš start jednodušší.

cca 2 hodiny - 800,-

MÁTE ZÁJEM O NABÍZENOU SLUŽBU?

NEBO VÁS ZAJÍMÁ COKOLIV JINÉHO, O ČEM BYSTE CHTĚLI VEDĚT VÍCE? NEVÁHEJTE NAPSAT ČI SI DOMLUVIT TERMÍN KONZULTACE. ODPOVÍM HNED, JAK TO ČASOVÝ POSUN DOVOLÍ. :)