VAŠE ZKUŠENOSTI

REFERENCE A PORODNÍ PŘÍBĚHY

ZKUŠENOSTI ŽEN A RODIN

KTERÉ JSEM PROVÁZELA TĚHOTENSTVÍM, PORODEM, ČI ŠESTINEDĚLÍM

"Aničko, ty můj andílku, tak strašně jsem vděčná, že jsem narazila zrovna na tebe a byla to ta nejlepší volba! Ani nevím jak to popsat, bylo to docela dlouhý, ale tak krásný, že na to s úsměvem vzpomínám pořád. Byla jsi ta největší podpora, moc ti za vše děkujeme <3."

Lucie

12.1.2023

"Aničko, ještě jednou moc děkuju za vše. Vůbec si to bez tebe neumím představit, strašně moc si mi pomohla, jak psychicky, tak fyzicky. Bez tebe by to skončilo s epidurálem a 3x delší. Za mě můžu říct, že to byl fakt krásnej porod."

nemocnice Bohunice

27.10.2022

"Pořád si užívám toto zážitku, jak jde přirozeně porodit. A taky mám závislost na tom oleji. Mám zlehka rýmu, tak na "čuchačku" taky paráda. Děkuji!"

I + E

24.10.2022

"Při druhém početí jsem Aničku hned kontaktovala, zda by mohla být i u mého druhého porodu. V té době zrovna letěla do Mexika, ale naštěstí termín vycházel na čas, kdy měla být opět v ČR. Uvažovala jsem o domácím porodu, vzhledem k předešlé zkušenosti a mému traumatu z dětství s nemocnicemi. U Aničky jsem opět našla porozumění a podporu. Ale protože termín i čas porodu si vybírá miminko, moje dcera to vymyslela tak, že se narodila jen mě a mému muži v hluboké noci do rukou. Anička mi byla celou dobu oporou aspoň na telefonu a hned po své směně za mnou přijela zkontrolovat mě i dceru a za to jsem jí byla opravdu vděčná. Já bych uvítala více takových žen, které mají to nadšení a možná i poslání pomáhat jiným ženám v jejich plné síle rodit přirozeně, doma, prostě tam kde se cítí v bezpečí."

Maruška - druhý porod

20.9.2022

"Aničko, jsem vám neskutečně vděčná za nádherný zážitek z porodu. Měli jsme obrovské štěstí, že jsme narazili zrovna na vás. Navždy budete neodmyslitelně spjata s příchodem naší malé čarodějky na svět."

Tereza

30.4.2022

"Zdravím, tak M. v pátek oslavil první narozeniny. Vzpomínali jsme s manželem na porod, tak doufám, že jste moc neškytala. Pořád na něj vzpomínáme jako na krásný zážitek. Nemůžeme uvěřit, že už je to rok!"

nemocnice Ivančice

1.8.2021

"Chvilku před početím, jsem se zajímala o téma těhotenství a když jsem po dlouhých letech potkala Aničku na Zelném trhu v Brně a ona mi sdělila, že je PA, byla to pro mě jasná volba. S náhledem na věc jsme si hned sedly. Provedla mě předporodní přípravou, seznámila mě s rebozo technikou a obětovala pro mě zakoupené wellnes, aby šla se mnou rodit. I když byl první porod dlouhý a náročný, dávala mi hodně prostoru, podpořila mě v napářce, nahřívala mi hráz a hlavně mě informovala o všem, co se bude dít. Byla jsem především v její péči. I přesto se při porodu toho odehrálo tolik, že jsem to následně dlouho zpracovávala. Měla jsem však výhodu, že mě v tom Anička vždy podržela a byla ochotná mi několikrát naslouchat, co jsem prožívala u porodu."

Maruška - první porod

25.11.2019

CHCETE PŘIDAT VAŠI ZKUŠENOST S MOU PÉČÍ?

STAČÍ VYPLNIT TENTO FORMULÁŘ A MŮŽETE SDÍLET I VÁŠ PŘÍBĚH

nebo jej můžete využít k osobnímu sdělení mé zpětné vazby, jako vzkaz ženám, které zvažují mou péči, sdílení Vašeho porodního příběhu, Vašich zážitků a prožitků, nebo cokoliv jiného ležícího na Vašem srdci.


* Pokud si nepřejete sdílet ani jméno ani datum porodu, stačí napsat jako poznámku do textu. Pokud sdílíte Váš příběh pouze pro mou zpětnou vazbu, nebudu jej dle Vašeho přání sdílet.